ZŁOTY ROGACZ, ORĘŻ DZIKA 2021

W dniach 6 i 7 sierpnia odbyło się w naszym Kole polowanie ZŁOTY ROGACZ, ORĘŻ DZIKA 

Przybyło wielu członków naszego Koła oraz zaproszeni goście. Oprócz samego polowania Zarząd Koła i kolega Krzysztof Bajan przygotowali  posiłek dla uczestników. Rozpoczęliśmy polowanie w piątek o godzinie 17.00 od zbiórki w wigwamie i losowania rewirów.  Wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanego posiłku w tym pieczonego dzika. Rozjechaliśmy się do wylosowanych miejsc . Część myśliwych w trakcie nocy wróciła do wigwamu, aby się posilić inni dostarczyli do chłodni upolowaną zwierzynę . Czas mijał w przyjemnej myśliwskiej atmosferze na polowaniu, przy posiłkach i wspomnieniach łowieckich.
Myśliwi konkurowali w kategoriach  ZŁOTY ROGACZ , ORĘŻ DZIKA i DRAPIEŻNIK. Poranna zbiórka odbyła się punktualnie o godzinie 8.00 zgodnie z planem polowania. Po wnikliwej ocenie parostków przez komisję pod przewodnictwem kolegi Wiesława Nowaka przystąpiono do dekoracji zwycięzców.
W kategorii Złoty Rogacz królem polowania został zaproszony gość Detlev Breiholz, wicekrólem koleżanka Ewa Juszczak i 2 wicekrólem kolega Celestyn Tymczyszyn . Ogółem upolowano 8 rogaczy.
Królem polowania w kategorii Oręż Dzika został kolega Zbigniew Kutkowski a w kategorii Drapieżnik – gość Radosław Sochacki.
Gratulujemy laureatom.
Na zakończenie odbyła się biesiada myśliwska .
Niżej publikujemy zdjęcia z polowania.
Darz Bór

No Comments Yet.

Leave a comment